Jelentem a hirdetést!

Az üzenet sikeresen el lett küldve! ×
Hiba! Az üzenet küldése sikertelen. ×
  • Hirdetés megújítás
  • Ár: Ingyenes
  • Az ingyenes hirdetés megújítása naponta egyszer lehetséges maximum 10 hirdetés esetében.
  • Megújítom
  • Adott hirdetés megújítása
  • 1 EUR
  • Jelenleg 186.6 € kredittel rendelkezel
  • Fizetési mód
  • Megújítom

A Job & Career Kft partnerei részére azonnali kezdéssel felvesz UKRÁN-MAGYAR TOLMÁCSOKAT!

250.000 Ft
Feladva 13.02.2018 10:49:54
Leírás

Feladatok: • ukrán nyelven beszélő új munkavállalók tréningjének tolmácsolása, beilleszkedésük segítése • munkavállalók és vezetőik közötti tolmácsolási feladatok ellátása a termelésben • munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzése • munkavállalók munkavédelmi oktatásában (helyes eszközhasználat, védőeszközök használata) segítségnyújtás A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek: • Ukrán és/ vagy orosz és magyar tárgyalóképes nyelvismeret • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása • Pontos, megbízható munkavégzés • Határozott, magabiztos fellépés • PC ismeret Előny: • alapfokú angol nyelvismeret • tolmácsolási vagy gyári tapasztalat Juttatások: • versenyképes alapbér • bejárási támogatás • műszakpótlék, havi bónusz • cafeteria • mobilitási támogatás (60 km-ről messzebbről érkezőknek albérlettámogatás) • szakmai fejlődési lehetőség, ingyenes vállalati szakmai képzések • karrier lehetőség, modern, kultúrált munkakörnyezet. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzod elküldésével a csaszar.laszlo@jobandcareer.hu e-mail címre vagy hívd a +36/20-3933-446-os számot. engedélyszám: 49765-1/2008-5100595

Üzenet Ajánlat Telefonszám
Csatolmány

Engedélyezett fájl típusok: jpg, jpeg, png, gif maximum 10Mb mérettel.